Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Конструкція та дизайн сервера Dell PowerEdge R760

Конструкція та дизайн сервера Dell PowerEdge R760

Конструкція та дизайн сервера Dell PowerEdge R760

Сервер Dell PowerEdge R760 - це стійковий сервер формату 2U, заввишки 86,8 мм і завширшки 482 мм. Його глибина може становити 772,13 мм із безелем або, як показано нижче, 758,29 мм без нього. 24 відсіки під накопичувачі 2,5 дюйма займають всю передню панель.

Dell PowerEdge R760
  • На передній панелі розташовані: порт USB Micro-AB для контролера управління iDRAC, порт USB 2.0 і відеовихід VGA.
  • Накопичувачі легко витягуються натисканням на кнопки фіксації, а потім звільняються з тримачів. Кожен диск має LED-індикатори стану та активності. Язичок у правому нижньому кутку з назвою - це сервісна мітка, яка висувається для зручності ідентифікації сервера.
  • Сервісний лейбл PowerEdge R760 висувається для зручності ідентифікації сервера.
  • На задній панелі знаходяться порти Ethernet для віддаленого управління iDRAC, USB 2.0, USB 3.0 і VGA. У нашому сервері немає додаткового послідовного порту (Serial port).
  • R760 також оснащений завантажувальними дисками NVMe BOSS на задній панелі. Вони доступні на гарячу (як на фото нижче) і мають вбудований RAID-контролер
  • Повітроводи для охолодження і risers (райзери - подовжувачі для роз'ємів PCIe) майже повністю покривають друковану плату. Подача повітря йде від шести вентиляторів діаметром 4 см.
  • Два процесори Xeon оснащені масивними радіаторами зі спеціальними розширеннями, які з'єднують їх впритул із вентиляторами. Кожен процесор бере на себе 16 слотів DIMM. У повністю укомплектованому стані цей сервер підтримує до 8 Тбайт оперативної пам'яті. Dell PowerEdge R760 підтримує до восьми слотів PCIe.
  • Dell PowerEdge R760 має два слоти під блоки живлення з гарячою заміною (є функціонал резервування, коли достатньо потужності). Потужність від 700 до 2800 Вт, рейтинги - 80 Plus Platinum або Titanium.

Для отримання більш детальної інформації про сервери Dell, ви можете ознайомитися на нашому сайті SERVER SOLUTIONS,  щоб дізнатися вартість сервера перейдіть за посиланням Конфигуратор Сервера DELL.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.