О компании

О компании Server Solutions (Серверні Рішення)

Компания Server Solutions (Серверні Рішення) вже понад 15 років є постачальником
серверного обладнання компанії Dell в Україні. За цей час було реалізовано понад тисячу різної складності проєктів із впровадження провідних ІТ-продуктів у галузі гібридних і хмарних рішень,
конвергенції ЦОД, інформаційної безпеки, аналітики даних і штучного інтелекту.

Ми цілеспрямовано працюємо над просуванням серверних рішень для задоволення зростаючого попиту на ринку і створенням додаткової цінності для наших клієнтів завдяки оперативній доступності продукції та глибоким знанням продукту.

На даний час наша компанія пропонує сучасні сервери компанії Dell, такі моделі:

Сервер Dell PowerEdge R650xs з процесорами 3-го покоління Intel® Xeon® Scalable, розроблений для задоволення специфічний набір вимог для робочих навантажень середньої інтенсивності з продуктивністю
та можливостями корпоративного класу.

Сервер Dell PowerEdge R750xs з процесорами 3-го покоління Intel® Xeon® Scalable, цілеспрямовано розроблений з урахуванням особливих, визначених замовником вимог для забезпечення корпоративної продуктивності в масштабованих середовищах.

Сервер Dell PowerEdge R650 - це повнофункціональний корпоративний сервер, призначений для оптимізації робочих навантажень продуктивності та щільності центру обробки даних.

Сервер Dell PowerEdge R750 - це повнофункціональний корпоративний сервер, що забезпечує неперевершену продуктивність для найвимогливіших вимогливих робочих навантажень.

Сервер Dell PowerEdge R660xs Найкращий вибір для збалансованих і щільних обчислень для найпопулярніших ІТ-додатків.

Сервер Dell PowerEdge R660 Забезпечує продуктивність і універсальність, необхідні для необхідну для вирішення ваших найвимогливіших програми.

Сервер Dell PowerEdge R760xs Орієнтована на надання новітніх технологій для роботи найбільш популярних додатків і робочих навантажень, що використовуються сьогодні в бізнесі, включаючи інфраструктуру віртуальних робочих столів (VDI), віртуальні машини (ВМ) і програмно-визначені машини (VM) та програмно-визначені сховища (SDS).

Сервер Dell PowerEdge R760 Забезпечує родуктивність і універсальність, необхідні для необхідну для вирішення ваших найвимогливіших програми.