Лідери продажів серверів DELL в Україні.

NVIDIA ConnectX-7 OCP NIC 3.0 Server Solutions

Огляд 2-портового 200GbE NVIDIA ConnectX-7 OCP NIC 3.0

Ми розглянемо карту NVIDIA ConnectX-7 OCP NIC 3.0 у форм-факторі 3.0. Це карта PCIe Gen5 x16, тому вона може підтримувати два порти 200GbE або NDR200 InfiniBand. Крім того, замість стандартного розміру PCIe-карти, вона має форм-фактор OCP NIC 3.0, який використовується більшістю виробників серверів. Перейдемо до апаратного забезпечення.

Головна особливість Connect-X 7 - два порти QSFP112 для підключення до мережі зі швидкістю до 200 Гбіт/с. Оскільки CX753436M є картою VPI, вони можуть передавати трафік Ethernet або NDR200 InfiniBand.

Наші карти мають конструкцію pull-tab, що є нашим улюбленим форматом OCP NIC 3.0. Хмарні провайдери віддають перевагу цьому формату, оскільки він дозволяє легко замінити карту без необхідності відкривати корпус. Багато великих постачальників застарілих серверів, які беруть надбавки за сервісні контракти, мають різні механізми блокування OCP NIC 3.0 та лицьові панелі для своїх карт.

Тут варто звернути увагу на те, що клітки QSFP112 мають маленькі крильця радіатора збоку. Основна проблема дизайну OCP NIC 3.0 полягає в тому, що зі збільшенням швидкості роботи мережі виділяється більше тепла для охолодження модулів. Ці маленькі радіатори, а також більш якісна оптика NVIDIA, як правило, допомагають оптиці працювати довше. Якщо ви купуєте дешеву високошвидкісну оптику і використовуєте її в такій карті, читачі повідомляли нам, що це може призвести до катастрофи. Використовуйте для таких карт якіснішу оптику або ЦАП, оскільки повітря в серверах зазвичай попередньо нагрівається, перш ніж потрапляє до оптики.,

Ми також бачимо крайній роз'єм PCIe Gen5 x16, що забезпечує повну пропускну здатність на цій карті. Зверніть увагу, що з кожним поколінням, починаючи з часів Mellanox, часто з'являються карти, які мають порти, що не можуть працювати одночасно на повній швидкості. Важливе значення мають коди замовлення/номера деталей, а також конструкція сервера. Деякі сервери надають лише x8 смуг для слотів OCP NIC 3.0, тому будьте обережні.

Заключні слова
Адаптери NVIDIA ConnectX-7 - це більше, ніж просто швидкість порту. Можливість роботи в мережі Ethernet або Infiniband означає, що вони мають велику кількість функцій для RDMA (включаючи GPUDirect RDMA), прискорення зберігання даних, оверлейних мереж, таких як VXLAN, GENEVE, NVGRE, і навіть таких речей, як мережеве завантаження, що буде більш важливим для таких систем, як майбутня платформа NVIDIA Oberon, тощо. Тут є безліч функцій, тому, мабуть, варто просто перевірити їх. Коли ці пристрої досягають швидкості PCIe, розвантаження стає все більш важливим, оскільки саме воно не дає даремно витрачати цінні ресурси CPU та GPU.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.