Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Оголошено про співпрацю Nutanix та Dell

Оголошено про співпрацю Nutanix та Dell

Nutanix оголосила про стратегічну співпрацю з Dell Technologies, спрямовану на прискорення цифрової трансформації для клієнтів шляхом модернізації інфраструктури та розробки сучасних додатків. Це партнерство дозволить спільним клієнтам використовувати гібридні мультихмарні рішення Dell та Nutanix, покращуючи ІТ-операції, відмовостійкість та гнучкість.

Співпраця обіцяє спростити розгортання приватних та гібридних мультихмарних рішень, поєднуючи висококласні серверні рішення та рішення для зберігання даних Dell з простотою та ефективністю програмного забезпечення Nutanix. Ця інтеграція спростить роботу і підвищить гнучкість підприємства.

Інтегрований гіперконвергентний пристрій
В рамках угоди Dell запропонує інтегрований гіперконвергентний пристрій "під ключ", який об'єднає хмарну платформу Nutanix з серверами Dell. Це рішення буде доступне в широкому діапазоні моделей і конфігурацій серверів Dell PowerEdge R750 та R760, що відповідають різним вимогам додатків.

Визнаючи критичну потребу у гнучкості та виборі екосистеми, Nutanix Cloud Platform для Dell PowerFlex інтегрує хмарну платформу Nutanix на базі гіпервізора AHV для обчислень та Dell PowerFlex для зберігання даних. Ця інтеграція дозволить корпоративним клієнтам незалежно масштабувати обчислювальні потужності та сховища, безперешкодно розширюючи можливості масштабованих сховищ Dell на програмне забезпечення Nutanix.

Більше співпраці
Nutanix та Dell також співпрацюватимуть над розробкою, стратегіями виходу на ринок, підтримкою та сервісами. Ця всебічна співпраця розширить доступ клієнтів Dell до хмарної платформи Nutanix і буде підтримуватися відділами продажів і партнерами Dell по всьому світу.

Таркан Манер (Tarkan Maner), комерційний директор Nutanix, підкреслив, що співпраця з Dell допоможе підприємствам керувати зростаючою кількістю додатків у різних середовищах за допомогою уніфікованої платформи. Це партнерство запропонує спільним клієнтам підвищену гнучкість, спрощену роботу та підвищену відмовостійкість.

Артур Льюїс (Arthur Lewis), президент групи інфраструктурних рішень Dell Technologies, підкреслив прагнення Dell пропонувати вибір і гнучкість для впровадження мультихмарного підходу. Співпраця з Nutanix дозволить поєднати продуктивність та відмовостійкість Dell з гнучкістю та простотою використання хмарної платформи Nutanix.

Доступність
Спільні рішення Dell і Nutanix знаходяться на стадії розробки і будуть доступні для раннього доступу клієнтам пізніше цього року.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.