Лідери продажів серверів DELL в Україні.

DELL PowerEdge R750

Твердотільні накопичувачі NVMe встановлюють новий стандарт продуктивності OLTP

У цьому технічному огляді ми порівнюємо кількість запитів за хвилину (NOPM), показник пропускної здатності, із середньою та 99,9 процентилем затримок, використовуючи стандартні показники продуктивності онлайнової обробки транзакцій (OLTP) і дуже великий набір даних (занадто великий, щоб поміститися в доступній системній пам'яті). Наші результати підкреслюють вплив на бізнес високопродуктивних твердотільних накопичувачів NVME в середовищах OLTP порівняно з твердотільними накопичувачами SATA. Твердотільні накопичувачі NVME дозволяють виконувати більше роботи на меншому просторі. 

DELL PowerEdge R750

Тестування проходило на сервері DELL Poweredge R750, ми протестували три конфігурації сховища: дві з твердотільними накопичувачами NVMe і одну з твердотільними накопичувачами SATA в якості базової. У кожній конфігурації використовується однакове базове обладнання (сервер, процесори та оперативна пам'ять): 

DELL PowerEdge R750

Ми виявили, що твердотільні накопичувачі NVMe генерують у 2,5-2,7 рази вищу швидкість транзакцій, що приносить реальну користь робочим навантаженням OLTP на Microsoft® SQL Server.   

Конфігурації NVMe реагують швидко і стабільно, знижуючи середню затримку на 23-32%, а затримку 99,9-го процентиля - на 88-89%. 

Підвищена пропускна здатність, менша кількість дисків Твердотільні накопичувачі - це основа високопродуктивних ІТ-систем з низьким рівнем затримок. Надвисокопродуктивні твердотільні накопичувачі NVMe, такі як серія 9300 від Micron, забезпечують більшу ємність і швидкість роботи таких систем, обробляючи більше даних і приносячи більше користі, ніж у два-чотири рази більше корпоративних твердотільних накопичувачів SATA. В OLTP-системах вищий показник NOPM може означати більшу кількість введених і виконаних замовлень, що приносить більшу цінність. Різниця в NOPM між платформою на базі Micron 9300 PRO і платформою з вісьмома твердотільними накопичувачами SATA ємністю 1,92 ТБ корпоративного класу показана на рисунку 1. Відносна швидкість транзакцій для кожної конфігурації показана під час завантаження системи, безпосередньо перед тим, як тест досягнув стану зупинки (докладнішу інформацію про стан зупинки див. в розділі "Як ми тестували").   Значення NOPM конфігурацій NVMe надзвичайно високі. Конфігурація 2x NVMe досягла в 1,5 рази більшого NOPM, ніж базова, а конфігурація 4x NVMe - в 1,7 рази більшого.   

DELL PowerEdge R750

Швидка, узгоджена реакція на транзакції 2.7X 2.5X Висока швидкість транзакцій (NOPM) необхідна для багатьох додатків, в той час як швидка, узгоджена реакція бази даних (затримка) може бути більш важливою для додатків, чутливих до часових параметрів.  Ми виміряли і порівняли середню затримку і 99,9-й процентиль затримки (хороший показник стабільності затримки) при навантаженні системи безпосередньо перед тим, як тест досягав стану зупинки (докладніше про стан зупинки дивіться в розділі "Як ми тестували") для трьох конфігурацій сховища. Ми використовували однакові метрики, базу даних і умови тестування.  

Твердотільні накопичувачі NVMe демонструють величезні переваги в роботі з Microsoft SQL Server і робочим навантаженням OLTP. Підтримка набагато вищих швидкостей транзакцій із меншою та стабільнішою затримкою означає, що більше транзакцій виконується швидше та з більшою послідовністю. 

Якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до компанії Server Solutions яка займається продажем серверів Dell  по всій Україні.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.