Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Dell PowerEdge R750 і Dell PowerVault ME5024

Чому клієнти обирають підключення серверів Dell PowerEdge R750 до системи зберігання даних Dell PowerVault ME5024

Додавання зовнішнього сховища до серверів може створити багато відчутних переваг для малого та середнього бізнесу. Відокремлення серверів від сховища означає, що вам не доведеться оновлювати сервери або замінювати їх через брак ємності. Завдяки масивам на базі контролера PowerVault ME5 або JBOD оновлення та обслуговування серверів можна проводити без переривання роботи, оскільки дані залишаються на місці. PowerVault ME5, перевірена на серверах Dell PowerEdge та різних операційних системах, надає ІТ-організаціям динамічну, високопродуктивну та масштабовану інфраструктуру для бізнесу будь-якого розміру - просто та економно. 

  1. Перевірені конфігурації серверів і систем зберігання даних

Перевірені конфігурації Dell PowerEdge R750 і PowerVault ME5024 забезпечують простіше, швидше та дешевше розгортання для підтримки кількох робочих навантажень, зокрема високопродуктивних обчислювальних систем, систем безпеки (CCTV), VDI та віртуалізації, Microsoft SQL, резервного копіювання, Edge та багатьох інших. Dell Technologies пропонує попередньо протестовані конфігурації, що включають програмне забезпечення, апаратне забезпечення, системи зберігання даних і мережеві компоненти, а також задокументовані посібники з найкращих практик, які дають змогу почати з малого й розширюватися в міру того, як бізнес потребуватиме додаткових потужностей. 

2. Універсальне розгортання RAID-масиву  

Поєднання платформ Dell PowerEdge R750xs і PowerVault ME5024 забезпечує гнучкість у виборі місця розташування RAID-масиву та керування ним для оптимальної та економічно ефективної роботи. Ви можете призначити сервери для додатків і забезпечити захист даних за допомогою апаратного RAID або за допомогою внутрішньої карти PERC, встановленої в сервері, або за допомогою зовнішнього RAID-масиву без шкоди для циклів продуктивності сервера. RAID-контролер PowerVault ME5 зберігає обчислювальну потужність, надає більше місця і швидкості для читання і запису даних і працює з будь-якою ОС. Якщо в сховищі використовується ADAPT RAID, то додатковою перевагою є швидке відновлення накопичувача в разі його виходу з ладу. Крім того, PowerEdge PERC RAID пропонує надійність, низьку вартість і високошвидкісне підключення, якщо використовуються корпуси JBOD.    

3. Гнучкість топології
Разом Dell PowerEdge R750 і PowerVault ME5024 підтримують вибір способу забезпечення топології з підключенням до SAN або DAS. Розділення обчислень і сховища дозволяє модульно нарощувати систему, замінюючи PowerEdge, коли потрібно більше пам'яті або процесора, і додаючи ємність PowerVault ME5 у міру необхідності. Налаштуйте DAS, якщо вам потрібна краща продуктивність додатків, ніж мережеве сховище, оскільки серверу не потрібно перетинати мережу для читання і запису даних. Налаштуйте SAN, щоб створити враження локально підключеного сховища, підвищити доступність додатків і спільний доступ до даних за допомогою декількох шляхів передачі даних, а також зберегти продуктивність додатків на сервері за допомогою служб зберігання даних, які працюють на масиві.

4. Уніфікована екосистема керування
Легко керуйте PowerEdge R750 і PowerVault ME5024, а також іншими технологіями Dell і платформами сторонніх виробників з єдиного вікна. Доступно кілька розширюваних варіантів управління, включаючи Dell OpenManage Enterprise (OME) і плагін OME Nagios. Крім того, ви можете використовувати iDRAC і CloudIQ для предиктивної аналітики та моніторингу стану серверів і систем зберігання даних відповідно. Опції управління можуть бути використані для прискорення часу на ремонт, зменшення зусиль з моніторингу, прискорення нових розгортань та покращення досвіду кінцевого користувача.  

5. Швидше знаходьте цінність у великих даних
Коли компаніям потрібно зберігати, обробляти та швидко отримувати доступ до великих обсягів даних для аналізу, вони звертаються до серверів Dell PowerEdge, підключених до системи зберігання PowerVault ME5. Ця інфраструктурна комбінація допомагає компаніям зменшити капітальні та експлуатаційні витрати на обчислення та зберігання великих обсягів даних завдяки доступному співвідношенню ціни та продуктивності. Сервери та системи зберігання даних Dell значно полегшують швидке збирання та аналіз даних, підвищуючи швидкість роботи бізнесу. З Dell ви отримаєте гнучку модульність, яка дозволяє нарощувати пропускну здатність і ємність за допомогою мінімальної кількості компонентів і без необхідності переналаштування, що виключає перебої в роботі бізнесу. 

6. Стандартизація обслуговування та підтримки
Коли клієнти об'єднують сервери PowerEdge і сховище PowerVault ME5 для запуску бізнес-рішень, вони одразу ж отримують гарантію того, що разом з ними працює успішна команда підтримки клієнтів. Наші висококваліфіковані фахівці з обслуговування та підтримки завжди забезпечать найкращий в галузі рівень обслуговування клієнтів. Оскільки ваш бізнес стрімко зростає та повинен впоратися з усіма змінами, що з ним пов'язані, Dell Technologies завжди буде поруч - на всіх рівнях обслуговування. Вам потрібно лише зробити один дзвінок - до Dell Technologies - вашого надійного партнера.

Якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до компанії Server Solutions яка займається продажем серверів Dell  по всій Україні.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.