Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Dell PowerEdge R760 і Dell PowerVault ME5024

Чому клієнти обирають СЗД Dell PowerVault ME5024 і сервери Dell PowerEdge R760 для високопродуктивних обчислень (HPC)

Високопродуктивні обчислення (HPC) зі складними можливостями моделювання даних, аналітики та симуляції мають трансформаційний вплив на такі корпоративні ринки, як медіа/розваги, нафта і газ, фінансові послуги, геноміка та медико-біологічні науки. Модель аналітичних обчислень HPC, орієнтована на дані, також зумовлює потребу в окремих, надійних і масштабованих системах зберігання, які можуть йти в ногу зі зростанням обсягів даних, що створюються в цих середовищах. Необхідність ефективного зберігання, управління, аналізу та вилучення інформації з обсягів даних всередині кластерних паралельних файлових систем HPC робить сумісність обчислювальної потужності сервера і ємності системи зберігання ще більш важливою.   

МАСШТАБОВАНІСТЬ. ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ. ДОСТУПНИЙ. 

Dell PowerEdge R760 і Dell PowerVault ME5024

1. Перевірені конфігурації
Перевірені конфігурації серверів Dell PowerEdge R760 і систем зберігання даних Dell PowerVault ME5024 забезпечують простіше, швидше та дешевше розгортання модульних середовищ HPC. Dell Technologies пропонує попередньо протестовані конфігурації, що включають програмне забезпечення, обладнання, системи зберігання даних і засоби підключення, а також задокументовані посібники з найкращих практик, які дають змогу почати з малого й розширюватися в міру зростання ваших потреб у високопродуктивних обчисленнях. Перевірені конфігурації забезпечують більш тривале використання серверів, а також можливість безперешкодного додавання ємності для зберігання даних із прямим підключенням ззовні.

2. Вибір між ціною та продуктивністю
Коли компаніям потрібно зберігати, обробляти та швидко отримувати доступ до великих обсягів даних для аналізу, вони звертаються до серверів Dell PowerEdge, підключених до системи зберігання PowerVault ME. Ця інфраструктурна комбінація допомагає компаніям зменшити капітальні та експлуатаційні витрати на обчислення та зберігання щільних даних за прийнятного співвідношення ціна/продуктивність. Поєднання цих сучасних інфраструктурних платформ - це доступний спосіб досягти продуктивності та пропускної здатності, необхідних для більшості середовищ високопродуктивних обчислень. Ви можете гнучко керувати RAID-масивом як на сервері, так і в сховищі для оптимізації продуктивності. Масиви RAID-контролерів PowerVault зберігають обчислювальну потужність, надаючи більше простору і швидкості для читання і запису даних, і працюють з будь-якою ОС. Крім того, RAID-контролери PowerEdge PERC забезпечують надійність, продуктивність і високошвидкісне з'єднання, якщо використовуються пристрої JBOD.

3. Гнучкість топології
Сервери Dell PowerEdge R660 і СЗД Dell PowerVault ME5024 забезпечують гнучкість, що дозволяє конфігурувати їх як топологію DirectAttach Storage (DAS) зі щільною ємністю зберігання. Розділення обчислень і сховища дозволяє модульно нарощувати середовище HPC, замінюючи сервери PowerEdge лише тоді, коли потрібно більше пам'яті або процесорів, і гнучко додавати ємність сховища в міру необхідності. При конфігурації для DAS поєднання обчислювальної системи та системи зберігання даних забезпечує середовищу HPC найкращу операційну продуктивність, оскільки серверу не потрібно проходити через комутовану мережу для читання та запису даних.

4. Спрощене керування
Легко керуйте серверами Dell PowerEdge R760xs і системами зберігання даних Dell PowerVault ME5024 разом з іншими технологіями Dell і платформами сторонніх виробників з єдиної панелі. Доступні відкриті та розширювані варіанти керування, зокрема Dell OpenManage Enterprise (OME). Крім того, ви можете використовувати iDRAC і CloudIQ для предиктивної аналітики та моніторингу стану серверів і систем зберігання даних відповідно. Опції керування можуть бути використані для прискорення часу на ремонт, зменшення зусиль з моніторингу, прискорення нових розгортань та покращення роботи кінцевого користувача.

5. Єдина структура обслуговування та підтримки
Коли клієнти об'єднують сервери Dell PowerEdge R660xs і системи зберігання даних Dell PowerVault ME5024 для запуску бізнес-рішень, вони одразу ж отримують гарантію того, що разом з ними працює успішна команда підтримки клієнтів. Наші висококваліфіковані фахівці з обслуговування та підтримки завжди забезпечать найкращий в галузі рівень обслуговування клієнтів. Оскільки ваш бізнес стрімко зростає та повинен впоратися з усіма змінами, що з ним пов'язані, Dell Technologies завжди буде поруч - на всіх рівнях обслуговування. Вам потрібно лише зробити один дзвінок - до Dell Technologies - вашого надійного партнера.

Якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до компанії Server Solutions яка займається продажем серверів Dell  по всій Україні.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.