Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Чому компанії йдуть з хмарних серверів?

Чому компанії йдуть з хмарних серверів?

Хмара добре підходить для сучасних додатків, але більшість корпоративних робочих навантажень не зовсім сучасні. Проблеми з безпекою та невиправдані очікування змушують компанії пакувати речі.

Вже 25% опитаних організацій у Великій Британії вже перенесли половину або більше своїх хмарних робочих навантажень назад до локальних інфраструктур. Про це свідчить нещодавнє дослідження, проведене Citrix, підрозділом Cloud Software Group.

В ході дослідження було опитано 350 ІТ-лідерів про їхні поточні підходи до хмарних обчислень. Опитування також показало, що 93% респондентів брали участь у проектах з репатріації хмарних технологій протягом останніх трьох років. Це дуже багато репатріації. Чому?

Питання безпеки та високі очікування від проекту були названі основними мотивами (33%) для переміщення деяких хмарних робочих навантажень назад до локальних інфраструктур, таких як корпоративні центри обробки даних, постачальники послуг колокейшн та провайдери керованих послуг (MSP).

Іншим важливим фактором стало невиконання внутрішніх очікувань - 24%. "Невиправдані очікування" описують більшість технологічних трендів, з якими я мав справу, включаючи клієнт/сервер, інтеграцію корпоративних додатків, сервіс-орієнтовану архітектуру, а тепер і хмарні технології. Респонденти також згадували неочікувані витрати, проблеми з продуктивністю, сумісністю та простої в роботі сервісів.

Найпоширенішим мотивом для репатріації, з яким я стикався, є вартість. Згідно з опитуванням, понад 43% ІТ-лідерів виявили, що перенесення додатків і даних з локальних систем у хмару коштувало дорожче, ніж вони очікували. Хоча це не було частиною опитування, вартість експлуатації додатків і зберігання даних у хмарі також виявилася значно дорожчою, ніж очікували більшість підприємств. Аналіз витрат і вигод хмарної та локальної інфраструктури сильно відрізняється в залежності від організації.

Це не повинно дивувати. Хмарні технології не змогли виправдати ажіотаж, який був пов'язаний зі зниженням витрат, кращою гнучкістю та кращими інноваціями. 

Хмара все ще залишається найзручнішою платформою для створення та розгортання нових систем, таких як генеративний штучний інтелект. Однак, коли підприємства виконують робочі навантаження та набори даних, використовуючи традиційні шаблони інфраструктури, такі як бізнес-додатки, які обробляють і зберігають дані так само, як і локальні, використання загальнодоступної хмари негативно впливає на витрати.

Іншими словами, ті, хто намагався використовувати хмару як простий хост для своїх робочих навантажень і не вживав жодних заходів для оптимізації цих робочих навантажень для свого нового місця, отримали набагато більші рахунки, ніж очікувалося. Крім того, вони не отримали жодної реальної переваги, використовуючи публічну хмару для цих конкретних робочих навантажень. 

Якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до компанії Server Solutions яка займається продажем серверів Dell  по всій Україні.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.