Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

VMware vSphere 8 Update 3

Що нового VMware vSphere 8 Update 3

VMware vSphere 8 Update 3 з виправленнями ESXi в режимі реального часу та інтегрованим керуванням Kubernetes.

Основні особливості нових можливостей в оновленні vSphere 8 Update 3
Підвищення операційної ефективності
У цьому останньому випуску ми приділили особливу увагу вдосконаленому управлінню життєвим циклом. Оновлення середовищ vSphere іноді може бути складним і трудомістким, особливо для великих розподілених середовищ. Критично важливі робочі навантаження можуть терпіти мінімальні простої, але часто не вимагають жодних простоїв. Цей випуск робить величезний стрибок вперед у вирішенні цих вимог.

Швидше оновлення та без простоїв завдяки ESXi Live Patching
Завдяки новій функції Live Patching в ESXi клієнти можуть усувати критичні помилки в середовищі виконання віртуальних машин і застосовувати виправлення до всіх компонентів без перезавантаження або евакуації віртуальної машини. Віртуальні машини швидко призупиняються і відновлюються (FSR) як частина процесу відновлення хоста. В рамках цієї дії хост переходить у режим часткового обслуговування, завантажується і виправляється нова ревізія монтування, після чого віртуальна машина швидко відновлюється, щоб використовувати виправлену ревізію монтування. Ця дія не порушує роботу більшості віртуальних машин!

Що нового VMware vSphere 8 Update 3
Підвищення продуктивності робочих навантажень
ШІ та генеративний ШІ стали стратегічним пріоритетом для багатьох організацій. vSphere перебуває в авангарді ШІ з моменту представлення нашої спільної з NVIDIA корпоративної платформи з підтримкою ШІ в 2021 році. У цьому випуску ми продовжуємо розширювати можливості DPU та GPU vSphere, щоб клієнти могли реалізувати цінні переваги продуктивності.


Підтримка двох DPU з vSphere Distributed Services Engine
VMware vSphere 8 Update 3 додає підтримку двох DPU за допомогою VMware vSphere Distributed Services Engine, що значно підвищує безпеку та відмовостійкість віртуалізованих середовищ. Подвійні DPU можна використовувати в двох конфігураціях. Перша конфігурація використовує два DPU в режимі високої доступності Active/Standby і забезпечує безперервність і захист від збоїв DPU або втрати зв'язку по висхідній лінії зв'язку. Ця конфігурація забезпечує резервування на випадок виходу з ладу одного з DPU. Крім того, два незалежних DPU забезпечують повну ізоляцію та подвоюють потужність розвантаження на кожен хост. Інтегровані робочі процеси vSphere спрощують керування DPU, дозволяючи одночасно оновлювати ESXi як на DPU, так і на CPU, а vCenter надає комплексні показники продуктивності та сповіщення про апаратне забезпечення. Підтримка двох DPU доступна в VMware Cloud Foundation 5.2.

Що нового VMware vSphere 8 Update 3
Прискорення інновацій
Самообслуговування на рівні керування IaaS
Завдяки vSphere 8 Update 3 розробники можуть надавати власні ресурси інфраструктури як послуги (IaaS) та керувати ними. У цьому останньому випуску представлено нову площину керування vSphere IaaS, яка ґрунтується на напрацюваннях vSphere з Tanzu і розширює її новими та вдосконаленими можливостями IaaS, полегшуючи надання ресурсів за допомогою таких служб, як служба віртуальних машин, служба зберігання, нова незалежна служба TKG і різні інші служби, доступні через Supervisor у vSphere. Це дає змогу розробникам і користувачам швидко і легко отримувати ресурси, необхідні для створення і розгортання додатків, не покладаючись на ІТ-команди для ручного налаштування і конфігурації.

Нова незалежна служба TKG
Нова незалежна служба TKG відокремлює випуски Tanzu Kubernetes Grid (TKG) від vCenter, забезпечуючи асинхронні оновлення, які узгоджуються з попередніми версіями Kubernetes. Це дозволяє клієнтам оновлювати службу TKG незалежно від стандартного циклу випуску vSphere, забезпечуючи доступ до останніх удосконалень Kubernetes, гнучкість і покращений контроль над розгортанням Kubernetes.
Що нового VMware vSphere 8 Update 3

Ці нові можливості надають клієнтам наступні ключові переваги:

  • Узгодження з попередніми версіями Kubernetes: Забезпечує службу TKG найновішими функціями, виправленнями помилок і виправленнями безпеки шляхом узгодження з попередніми версіями Kubernetes, незалежно від циклів випуску vSphere.
  • Гнучкість у виборі часу оновлення: Дозволяє виконувати асинхронні оновлення, надаючи організаціям можливість впроваджувати оновлення у власному темпі, зменшуючи збої та підтримуючи безперервну роботу.
  • Оптимізоване управління: Спрощує процес керування завдяки використанню служб vSphere для керування версіями TKG, пропонуючи централізовану платформу для організації розгортання Kubernetes і підвищення операційної ефективності.

Для отримання більш детальної інформації про сервери Dell, ви можете ознайомитися на нашому сайті SERVER SOLUTIONS,  щоб дізнатися вартість сервера перейдіть за посиланням Конфигуратор Сервера DELL.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.