Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

SD NVMe Read Intensive (1 DWPD) в Mixed Use (3 DWPD)

Як зробити з диска SSD NVMe Read Intensive (1 DWPD) в Mixed Use (3 DWPD)

 

Nvme-cli для Linux  потужніший інструмент адміністрування, моніторингу, налаштування та визначення справності NVMe SSD. Одна з затребуваних функцій  - використання параметру namespace для збільшення розміру службового резерву комірок (Overprovisioning) – для збільшення продуктивності та ресурсу SSD.

Беремо диски наприклад 

Ємності  960Gb – 1920Gb – 3840Gb – 7680Gb – 15360Gb  на 1 DWPD

і перетворюємо в 

Ємності  800Gb – 1600Gb – 3200Gb – 6400Gb – 12800Gb  на 3 DWPD

Скачати його можна за посиланням https://github.com/linux-nvme/nvme-cli

nvme-cli для Linux було створено багато років тому, і зараз це найпотужніший інструмент для адміністрування, моніторингу, конфігурування та визначення стану накопичувача, який можна використовувати в середовищах Linux або FreeBSD з відкритим вихідним кодом. Найбільші клієнти Intel покладаються на nvme-cli, щоб зменшити залежність від пропрієтарних інструментів. Інтерфейс командного рядка nvme-cli та додатковий вихід у форматі JSON дозволяють легко інтегрувати його в автоматизований моніторинг дисків і зробити його частиною системи оповіщення для центру обробки даних незалежно від розміру. Проект nvme-cli є дуже зрілим і дуже надійним, тому ви повинні бути впевнені, що можете покладатися на нього сьогодні і в майбутньому.

Що можна робити за допомогою nvme-cli, детально описано у блозі https://www.linkedin.com/pulse/linux-nvme-cli-cheat-sheet-frank-ober/

Для отримання більш детальної інформації про сервери Dell, ви можете ознайомитися на нашому сайті SERVER SOLUTIONS,  щоб дізнатися вартість сервера перейдіть за посиланням Конфигуратор Сервера DELL.

 

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.