Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Процесори Intel Xeon 5-го покоління забезпечують до 42 відсотків кращу продуктивність ШІ, ніж попереднього покоління Server Solutions

Процесори Intel Xeon 5-го покоління забезпечують до 42 відсотків кращу продуктивність ШІ, ніж попереднього покоління

Процесори Intel Xeon 5-го покоління забезпечують надійну продуктивність і виняткову ефективність. Клієнти Intel можуть використовувати потужність процесорів Intel Xeon 5-го покоління для перетворення даних на знання та просування інновацій вперед. Ці процесори забезпечують вражаючий приріст продуктивності на ват для всіх робочих навантажень, а також надзвичайну продуктивність і нижчу сукупну вартість володіння (TCO) для штучного інтелекту, баз даних, мереж, систем зберігання даних і високопродуктивних обчислень (HPC). Вони пропонують більше обчислень, більший спільний кеш останнього рівня і швидшу пам'ять при тому ж енергоспоживанні, що й попереднє покоління. Вони також сумісні з попереднім поколінням процесорів Intel Xeon 4-го покоління, тому ви можете звести до мінімуму тестування і перевірку при розгортанні нових систем для ШІ та інших робочих навантажень. Завдяки прискоренню ШІ в кожному ядрі процесори Intel Xeon 5-го покоління з вбудованими прискорювачами ШІ, такими як Intel Advanced Matrix Extensions (Intel® AMX), швидшою пам'яттю та більшим кешем останнього рівня, готові впоратися з вимогливими робочими навантаженнями ШІ з покращеною продуктивністю для виведення та навчання в системах глибокого навчання (DL). Процесори Intel Xeon 5-го покоління відмінно справляються з низкою завдань штучного інтелекту, включаючи генеративний ШІ, рекомендаційні системи, обробку природної мови (NLP), машинне навчання (ML) і класифікацію зображень. Технології пам'яті та вводу/виводу включають підтримку DDR5, PCIe 5.0 і CXL.

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.