Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Broadcom вирівнює ігрове поле для OEM-виробників VMware Server Solutions

Broadcom вирівнює ігрове поле для OEM-виробників VMware

Broadcom вирівнює умови гри для своїх OEM-партнерів за допомогою «перезавантаження» для Dell Technologies, Hewlett Packard Enterprise, Lenovo та інших, що прибере 20 років візантійських угод і тисячі SKU на користь простого, передбачуваного ціноутворення, сказав Broadcom Vice. Президент OEM Рікі Купер.

Broadcom Vice President of OEM Ricky Cooper - Server Solutions

"Це несправедливо по відношенню до жодного з них", - сказав Купер в інтерв'ю CRN про те, як були структуровані минулі угоди VMware з OEM-виробниками. "Через історичні відносини, які ми мали з такими компаніями, як Dell тощо, у вас є безліч різних цін. Я можу вам сказати, що ніхто не має однакових цін. Всі різні. Нам просто потрібно натиснути кнопку перезавантаження і сказати: "Гаразд, я розумію, де ми були, але ось де ми маємо бути".

Купер, який приєднався до Broadcom після придбання VMware за 69 мільярдів доларів у листопаді, сказав, що Broadcom викидає тисячі товарних позицій, спеціальних цін, пропозицій, знижок та вигідних пропозицій, які збиралися десятиліттями, коли VMware перетворилася на один з найбільших технологічних брендів у світі.

"Я вважаю, що це чудова подія, - сказав Купер, який до придбання VMware очолював всесвітню мережу каналів збуту та комерційну організацію у VMware. "Ми створили організацію, засновану на племінних знаннях, де потрібно було розбиратися в 6 000 товарних позицій, які ми маємо, і мати справу з [реєстрацією], котируванням і всім іншим. Ну, а наскільки легко було б просто мати справу з парою SKU? Це було б справжньою зміною правил гри. Простота ведення бізнесу. Витрати, пов'язані з цим, будуть дуже простими... Послання насправді полягає в тому, що ми повинні були сказати: "Це божевілля. Давайте зробимо паузу. Давайте підготуємося до нового року. Коли ви досягнете першого кварталу, це буде інший рух, але це буде рух, який дасть вам набагато більше передбачуваності та ефективності".

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.