Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Чому компанії повертаються з хмар у свої дата-центри?

Чому компанії повертаються з хмар у свої дата-центри?

Тенденція репатріації хмар у 2024 році, або Чому компанії повертаються з хмар у свої дата-центри?
Що таке хмарна репатріація?
Хмарна репатріація - це процес переміщення даних, додатків або робочих навантажень з публічного хмарного середовища назад до локальної інфраструктури. Це також означає перенесення ІТ-ресурсів з публічного хмарного середовища, розташованого за межами країни, в локальний центр обробки даних, локальну публічну хмару або приміщення для колокейшн.

Рушійні сили хмарної репатріації
Останніми роками репатріація у хмару привернула до себе значну увагу. Існує кілька ключових причин, чому організації переміщують робочі навантаження з гіпермасштабованих хмарних середовищ до локальної або локальної хмарної інфраструктури. Давайте розглянемо деякі з них.

  • Економія коштів: Однією з найвагоміших причин репатріації робочих навантажень є висока вартість гіперскалерних хмар. Організації часто стикаються з несподіваними фінансовими пастками, такими як висока плата за передачу даних (вхід/вихід), що призводить до значного "шоку від рахунків". У багатьох випадках міграція та розміщення неправильних робочих навантажень у невідповідних конфігураціях у публічних хмарах може коштувати дорожче, ніж у локальних. У міру того, як підприємства масштабуються, багато хто повідомляє, що стає все більш економічно ефективним управляти своїми робочими навантаженнями локально, що дозволяє прогнозувати витрати і запобігати непередбачуваним витратам, таким як плата за передачу даних.
  • Вимоги до безпеки та суверенітету даних: Занепокоєння щодо суверенітету даних у поєднанні з жорсткими регуляторними заходами з боку урядів вимагає більш контрольованого середовища для хостингу та зберігання даних клієнтів. Часто перевага надається внутрішньому хостингу, щоб відповідати вимогам законодавства та заходам безпеки.
  • Краща продуктивність: Публічні хмарні сервіси, хоча і забезпечують широке географічне охоплення, іноді можуть спричиняти проблеми з продуктивністю. Затримки можуть негативно впливати на роботу користувачів, особливо у випадку периферійних обчислень, які вимагають обробки даних у реальному часі. Безпосередня близькість локального центру обробки даних ефективно вирішує цю проблему.
  • Оптимізація ресурсів: Репатріація - це не лише реакційний крок, але й стратегічний. Компанії постійно прагнуть оптимізувати ІТ-ресурси, забезпечуючи належний розподіл робочих навантажень між різними середовищами та географічними регіонами.
  • Дефіцит навичок: Різноманітна природа гіпермасштабованих хмарних платформ вимагає певного набору навичок, а дефіцит талантів для управління цими платформами може змусити організації переглянути свій хмарний підхід.
  • Уникнення прив'язки до постачальника: Прив'язка до постачальника - це ситуація, коли компанії стають надмірно залежними від інфраструктури та послуг одного хмарного провайдера. Це може спонукати бізнес до переоцінки та, за необхідності, репатріації для забезпечення довгострокової гнучкості.

Висновок
Спочатку гіпермасштабування та публічні хмари передбачали значне скорочення ІТ-витрат та підвищення ефективності роботи/продуктивності. Для багатьох з них початкові результати ва-банк у публічних хмарах дійсно зменшили капітальні витрати (на ІТ-програмне забезпечення та інфраструктуру), оскільки центри обробки даних були зруйновані, а дорога застаріла інфраструктура була продана. Однак нещодавні опитування, проведені серед провайдерів послуг ЦОД і центрів обробки даних, показали, що репатріація хмар відбувається в глобальному масштабі, хоча й різною мірою, залежно від типу організації та її ландшафту. У кількох нещодавніх глобальних ІТ-опитуваннях було відзначено, що близько 70-80% організацій репатріюють принаймні деякі дані з гіперскалерів та публічних хмар через низку проблем, про які йшлося вище.

 

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.