Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Лідером продажів систем зберігання даних у Європі 2023 року є компанія Dell Server Solutions

Лідером продажів систем зберігання даних у Європі 2023 року є компанія Dell

За даними IDC, лідером продажів систем зберігання даних у Європі 2023 року є компанія Dell, на частку якої припало 30% ринку. На другому місці перебуває компанія Hewlett Packard Enterprise (HPE) з часткою 25%, на третьому - IBM з часткою 15%.
Як видно, лідером продажів систем зберігання даних у Європі є компанія Dell, яка вже кілька років поспіль посідає цю позицію. На другому місці знаходиться компанія HPE, яка також є одним з провідних виробників систем зберігання даних у світі. На третьому місці знаходиться компанія IBM, яка традиційно займає сильні позиції на європейському ринку.

Інші виробники систем зберігання даних, що входять до топ-10, це NetApp, Pure Storage, Hitachi Vantara, Western Digital і Fujitsu.

Детальнішу інформацію щодо виробників систем зберігання даних наведено у звіті IDC "European Storage Market Quarterly Tracker, Q4 2023":

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.