Dell і NVIDIA про впровадження штучного інтелекту у ваші дані Server Solutions

Dell і NVIDIA про впровадження штучного інтелекту у ваші дані

Дані є паливом для штучного інтелекту і створюють нові виклики для організацій, які прагнуть отримати вигоду за допомогою генеративного ШІ (GenAI). Об'єднати обидві ці технології для отримання релевантних і цінних результатів, які сприятимуть розвитку бізнесу, не так просто, що відображає виклики, з якими стикаються клієнти.

У цьому епізоді ви дізнаєтеся, як легко і відверто ми говоримо про роль генеративного ШІ в роботі з даними організації - це як бути новим співробітником, який починає працювати на новій посаді, не маючи всіх знань досвідчених колег.

Подібно до працівників, які навчаються на робочому місці і знаходять свій шлях у навколишньому середовищі, моделі генеративного ШІ також можуть навчатися на даних організації, що дає змогу аналітикам даних почати робити їх більш специфічними для своєї організації.

Замість того, щоб навчати моделі з нуля, організації можуть почати роботу з попередньо навченими моделями і точно налаштувати їх за допомогою власних даних, таких як контент, канали зв'язку, такі як Slack, дані з Salesforce або робочі процеси, такі як ServiceNow. Індивідуальна навчена модель і підхід тепер подібні до навченого працівника, який робить значний внесок у бізнес. Manuvir також пояснює, що навчені моделі використовуються в роботі, вбудовуються в такі додатки, як чат-боти, і готові до масштабних запитів.

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.