Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Сервери Dell - короткий огляд переваг. Server Solutions

Сервери Dell - короткий огляд переваг.

Сервера Dell (Делл) - чудовий вибір для побудови IT-інфраструктури як у малих фірмах, так і на великих підприємствах. На сьогоднішній день, досить складно вести бізнес не маючи повноцінного контролю над оперативним обслуговуванням клієнтів і безпечним управлінням базами даних. Тому, якщо у вашій компанії виникла потреба істотно прискорити роботу персоналу і підвищити рівень захисту інформації, рекомендуємо звернути увагу на сервери Dell PowerEdge. Висока продуктивність, стабільна та безперебійна робота, пропорційне співвідношення обчислювальної потужності та ціни на сервери Dell, це далеко не повний перелік переваг техніки даного виробника. Сервери Делл надані широким модельним рядом PowerEdge, що дає змогу підібрати найоптимальніший варіант архітектури для розв'язання абсолютно будь-яких завдань, водночас істотно заощадити енергоресурси та витрати на обслуговування.

Ви ще не вирішили купити сервер Dell або вибрати щось інше? Тоді ми хотіли б познайомити Вас з тими перевагами, які сервер dell може відкрити для підприємця, професійного технічного працівника, власника сайтів та інших простих і не дуже споживачів.

Енергетична ефективність техніки.

Сервери від dell не вимагають більше ніж потрібно від мережі електроживлення. В умовах українських буднів цей показник буде більш ніж актуальним.

Спрощення системи управління.

Було значно вдосконалено і зміни системи контролю сервера. Іншими словами, спростився не тільки контрольний інтерфейс, а й набір необхідних команд для управління системою.

Підвищено показник швидкості віртуалізації.

Якщо сказати простою мовою, то йдеться про швидкодію сервера в плані веб площ - опрацювання сайтів із найрізноманітнішим набором вмісту.

Сервери Dell - апгрейд лінійки PowerEdge.
Компанія Dell за останні кілька років провела апгрейд лінійки серверів PowerEdge. Значно були поліпшені параметри продуктивності, енергоспоживання, стійкості до навантажень і надійності в найпопулярніших моделях rack-server Dell - PowerEdge R750xs, PowerEdge R750, PowerEdge R650, PowerEdge R650xs, PowerEdge R760, PowerEdge R760xs. Крім перерахованих вище функцій і сучасного дизайну, сервери Dell були оснащені "наворотами" у сфері гнучкості, віртуалізації та управління.

1 Технологія FlexMem Bridge дає можливість користувачам максимально ефективно вдосконалити масштабування сервера. Якщо для виконання поставлених завдань обсяг пам'яті важливіший за продуктивність процесорів, можна з легкістю наростити її кількість у міру потреби. FlexMem Bridge дає змогу використовувати та розширювати наявні з'єднання Intel від двох встановлених процесорів до каналів DIMM, які зазвичай були б доступними в разі встановлення всіх чотирьох процесорів.

2. Lifecycle Controller Також розробники не забули про спрощення функцій адміністрування та обслуговування серверів. Користувачам було презентовано Lifecycle Controller. Вбудований контролер системного управління надав IT-адміністраторам змогу виводити огляд всієї серверної інфраструктури підприємства на одну консоль, що значно спростило роботу з налаштуваннями конфігурацій, оновленнями систем, своєчасною діагностикою та виявленням неполадок.

3. Віртуалізація. На вбудованому гіпервізорі (програма управління ОС) заснована відмовостійка віртуалізація server Dell PowerEdge, що дає змогу значно підвищити швидкість роботи та прискорити загальне розгортання системи в середовищі підприємства.

Сервери DELL PowerEdge - короткий огляд популярних моделей.
Серед серверного обладнання dell особливої уваги заслужили моделі dell tower server і dell poweredge. Тривалий час саме dell tower server був одним з найпопулярніших моделей серверів, що купуються в Україні. До цього дня купити dell tower server, значить отримати відмінну якість, зручність користування, високу швидкодію системи. Що ж до dell poweredge, то це гаряча новинка. Головне, це скорочення розміру сервера, зниження його енерговитрат і маса удосконалень. Якщо Ви хочете купити хороший і сучасний сервер, то купити dell poweredge стане найкращим рішенням.

Досить великою популярністю користується модельний ряд серверів DELL R750, R750xs, R650, R650xs, R760, R760xs, R660, R660xs. Незважаючи на різний набір функцій, призначень і досить велику розбіжність у вартості, всі ці моделі серверів Делл об'єднали в собі найкращі характеристики, необхідні для стабільної роботи - високу продуктивність, низьке енергоспоживання та ефективне тепловиведення.

DELL PowerEdge R650 - потужний стійковий 1U сервер з двома процесорами, має компактний дизайн і високу продуктивність. Рекомендується до встановлення в центрах обробки даних з інтенсивним завантаженням і в середовищах з високопродуктивними обчисленнями.
DELL PowerEdge R650xs - універсальний сервер, що підходить як для малих компаній, так і великих підприємств. Має функції віддаленого управління, гарячої заміни жорстких дисків, пам'ять до 384 Гбайт (12 роз'ємів для модулів пам'яті DIMM) і низьке енергоспоживання.

DELL PowerEdge R750xs - багатофункціональний стійковий сервер, має вбудовану пам'ять до 128 Гбайт (16 роз'ємів DIMM), жорсткі диски з можливістю гарячої заміни, привабливу ціну. Ідеально підходить для роботи у віддалених офісах, а також малих підприємств, де необхідний основний сервер для бізнес-додатків.
DELL PowerEdge R750 - Оптимально збалансована продуктивність у сервері  забезпечить ефективну роботу додатків, пов'язаних з обробкою великих обсягів даних, а також - масштабування відповідно до зростаючих потреб у ресурсах.

Dell PowerEdge R760xs - універсальний стійковий сервер із двома процесорами. Купівля моделі R760xs стане оптимальним рішенням при побудові IT-мереж у сервісних і корпоративних центрах обробки даних (ЦОД).


DELL PowerEdge R760 - високопродуктивний і легкомасштабований сервер від DELL на базі процесорів Intel Xeon Gold 6430. Однією з переваг цієї моделі є висока щільність встановлення пам'яті (можливо встановити до 24 двосторонніх модулів). Сервер Dell PowerEdge R760 чудово підходить для підключення до ІТ-інфраструктури середніх і великих підприємств.

Купити сервер DELL в Україні не проблема, зараз досить багато точок продажів, які пропонують подібний товар, набагато складніше зробити правильний вибір конфігурації сервера і не витратити бюджет даремно. Інтернет-магазин серверів ServerSolutions.com.ua спеціалізується на продажу серверів з 2008 року. У нас Ви можете купити сервер Dell PowerEdge будь-якої конфігурації і доукомплектувати його під індивідуальне замовлення. Ми раді запропонувати Вам нові моделі серверів.  Вся техніка від dell уніфікована, іншими словами чи то сучасний сервер, чи то сервер, випущений кілька років тому, їх можна інтегрувати без остраху збоїв.

Завдяки багаторічній співпраці з виробником, ми надаємо своїм Клієнтам доступні ціни на сервери Dell, швидку доставку по Україні, великий вибір готових рішень, конфігурацію серверів під індивідуальне замовлення.

Чималою перевагою нашого магазину є також безкоштовне передпродажне тестування обладнання, надання гарантії від 36 місяців і наявність власного сервісного центру. Ви можете бути впевнені, що кожен сервер Dell, придбаний у нашому магазині, буде надійним помічником у бізнесі багато років.

Якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до компанії Server Solutions яка займається продажем серверів Dell  по всій Україні.

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.