Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Dell, VMware та NVIDIA впроваджують штучний інтелект у ваші дані Server Solutions

Dell, VMware та NVIDIA впроваджують штучний інтелект у ваші дані

Dell має найширший у світі портфель інфраструктури GenAI, який охоплює хмарні середовища, центри обробки даних і клієнтські пристрої - і все це в одному місці¹.
Dell, VMware та NVIDIA впроваджують штучний інтелект у ваші дані Server Solutions
Сервери Dell PowerEdge - потужні та надійні, підтримують кілька конфігурацій, що ідеально підходять для роботи з робочими навантаженнями GenAI. Асортимент Dell PowerEdge охоплює широкий спектр серверів PowerEdge R760xa з графічними процесорами на базі PCIe, такими як NVIDIA L40, для налаштування та виведення даних GenAI, а також спеціалізовані сервери, такі як PowerEdge XE9680 з новітніми восьмипроцесорними графічними процесорами NVIDIA H100 Tensor Core SXM для масових навчальних робочих навантажень LLM. Dell Technologies, VMware та NVIDIA пропонують підприємствам новий шлях вперед з рішеннями, які розблоковують GenAI в масштабах підприємства. Компанії проводять постійну перехресну перевірку та сертифікацію об'єднаних технологій. Dell також підтримує каталог прошивок і спеціальні образи випусків операційної системи VMware ESXi для безболісної інтеграції та розгортання продуктів VMware.

Чому VMware Private AI Foundation з NVIDIA?
Завдяки VMWare Private AI організації уникають ізольованості в корпоративній ІТ-інфраструктурі, зменшуючи головний біль з управлінням, ризики безпеки та прогалини в навичках, які можуть виникнути при управлінні декількома стеками програмного забезпечення. Можливість запуску рішень генеративного ШІ в традиційному середовищі vSphere або хмарної платформи VMware поєднує в собі зрілі засоби управління та адміністрування VMware із захоплюючим потенціалом генеративного ШІ. Крім того, це рішення розширює можливості ІТ-відділу:

Гнучкість вибору. Модульна архітектура, що підтримує широкий спектр програмного забезпечення для ШІ, дає організаціям можливість гнучко вибирати рішення, яке найкраще відповідає їхнім потребам.
Впевненість у розгортанні. Прискорюйте інновації та трансформацію бізнесу за допомогою перевірених проектів для GenAI. Знижуйте ризики ШІ, такі як витік даних та інтелектуальної власності, а також точність моделей.
Безкомпромісна продуктивність. Платформа підтримує різноманітні технології графічних процесорів і об'єднання графічних процесорів, які можуть забезпечити продуктивність, порівнянну з "голим металом".
Підвищена продуктивність. Автоматизуйте повторювані ручні завдання і процеси, що може звільнити співробітників, щоб зосередитися на більш стратегічній роботі.

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.