Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Акційної пропозиції на ОЕМ-версіями Microsoft Windows Server 2022 Standard або Microsoft Windows Server 2022 Datacenter на 16 або 24 ядра. Server Solutions

Акційної пропозиції на ОЕМ-версіями Microsoft Windows Server 2022 Standard або Microsoft Windows Server 2022 Datacenter на 16 або 24 ядра.

Акційної пропозиції, яка відкриє нові можливості для бізнесу та дозволить покупцям отримати передові технології Microsoft, що забезпечать їхній бізнес сучасними рішеннями.
Протягом акційного періоду з 01 січня до 31 березня 2024 року включно, пропонуємо унікальну можливість збільшити продажі серверів від провідних виробників або власного виробництва, а також комплектуючих (системні серверні плати, процесори для серверів) та отримати за це додатковий бонус.
Умови ☝️
Запропонуйте клієнтам придбати сервер Dell Poweredge R750xs з процесорами Intel XEON / AMD EPYC та разом з ОЕМ-версіями Microsoft Windows Server 2022 Standard або Microsoft Windows Server 2022 Datacenter на 16 або 24 ядра.
📌За кожний проданий примірник Microsoft Windows Server 2022 Standard або Microsoft Windows Server 2022 Datacenter буде нараховано бонус.
👩‍💻 Детальніше https://serversolutions.com.ua

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.