Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Лідером продажів ІТ-обладнання в Європі 2023 року став сегмент серверів. Server Solutions

Лідером продажів ІТ-обладнання в Європі 2023 року став сегмент серверів.

За даними дослідження Gartner, лідером продажів ІТ-обладнання в Європі 2023 року став сегмент серверів. На нього припало близько 25% ринку. Основним драйвером зростання продажів серверів у Європі є збільшення попиту на хмарні обчислення і штучний інтелект.

На другому місці за обсягом продажів перебуває сегмент персональних комп'ютерів (ПК). На нього припало близько 20% ринку. Попит на ПК у Європі продовжує зростати, незважаючи на зниження популярності настільних ПК на користь ноутбуків і планшетів.

Третє місце посідає сегмент мережевого обладнання. На нього припало близько 15% ринку. Попит на мережеве обладнання в Європі також зростає, що зумовлено збільшенням кількості під'єднаних пристроїв і зростанням обсягів переданих даних.

Інші сегменти ІТ-обладнання, такі як периферійні пристрої, системи зберігання даних і комутатори, також демонструють зростання продажів.

Топ-5 лідерів продажів ІТ-обладнання в Європі 2023 року:

Сервери (25%)
Персональні комп'ютери (20%)
Мережеве обладнання (15%)
Периферійні пристрої (10%)
Системи зберігання даних (5%)
Основними постачальниками ІТ-обладнання в Європі є такі компанії:

Hewlett-Packard Enterprise
Dell Technologies
IBM
Cisco Systems
Oracle
Ці компанії посідають провідні позиції в різних сегментах ІТ-обладнання, включно з серверами, ПК, мережевим обладнанням, системами зберігання даних і периферійними пристроями.

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.