Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Кажуть, “гальмує сервер Surepmicro” Server Solutions

Кажуть, “гальмує сервер Surepmicro”

Приклад з життя:

Сервер 1C, SQL, 300 користувачів. 2U / 2 x Intel Xeon 4216 / Supermicro X11DPI-N / 320GB / RAID / три дзеркала на SATA SSD / дзеркало HDD

Кажуть, гальмує

Кажуть, “гальмує сервер Surepmicro”

Тут не треба глибоко копати, чому гальмує, ставити “тест Гільова”, моніторити дискові черги, аналізувати ролі накопичувачів та розподіл даних.

Є тільки два питання: до самого покупця (бачили очі що купували) та до продавця (хіба той, хто продавав цей сервер, не знал, що 1С та SQL критичні до тактової частоти і не можна пропонувати низкочастотні процесори Xeon Silver?)

Мабуть, покупець думал, що сервер виробника Surepmicro не може бути поганим. А продавцю було насрати на навантаження покупця, він пропонував те, що вмістилося у бюджет.

Інженери нашої компанії завжди розпитують замовників, для чого сервер, яка кінцева мета, під які додатки та навантаження – навіть якщо ваших порад не питають. Розпитування - це страховка замовника від помилок та спроба  вийти на більш доцільне рішення, з вигодою для обох, замовника і постачальника. 

PS          У таких випадках найкраще рішення – високочастотні AMD EPYC або Intel Xeon Gold від 32 ядер 3GHz с дисковою підсистемою на NVMe. Без апаратних RAID. Бренд може бути будь-який.

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.