Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Ще раз про SSD 4 DWPD Server Solutions

Ще раз про SSD 4 DWPD

У технічних серверних завданнях досі зустрічаються вимоги до SSD із нетиповим значенням ресурсу 4 DWPD. 

“Якщо ви зустріли в описі сервера рядок на зразок 400gb Supermicro Mixed Use Ultra Enterprise SSD, SATA 6gb/s, 4 DWPD read/write: 525/485 MB/s, 97,000/37,000 IOps, Full Disk Writes Per Day: 4 (1.6tb write per day) [SSD - MU - 0400g], не переривайте мережу у пошуках істинної назви SSD. Не знайдете”.  

Збiльшити ресурс SSD можна, за допомогою утиліти вендора. Але не можна при цьому стверджувати, на якi саме показники продуктивностi та ресурсу вийде переформатований SSD.

Тим бiльше, не можна спиратись в тендерних специфікаціях на цi вигаданi показники. 

Тому що правдивими є лише ті вимірювання, які проведені за методiками SNIA i стандартами JEDEC. Та мають вiдповiдну документацiю. Все iнше – це народна творчicть. 

Ось приклад, як виглядають специфікації. Два сімейства: одне з ресурсом 1 DWPD, друге –  з 3 DWPD. Це стандартні для промисловості показники. А  4 DWPD існують тільки в уяві тих, хто за допомогою такого нехитрого фінта хоче вигравати серверні тендери.

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.