Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

VMware-vSAN-8-U3-забезпечує-нові-рівні-гнучкості-захисту-даних-і-керування SERVER SOLUTIONS

VMware vSAN 8 U3 забезпечує нові рівні гнучкості, захисту даних і керування

VMware vSAN 8 U3 забезпечує нові рівні гнучкості, захисту даних і керування

vSAN 8 Update 3 тепер доступний для всіх клієнтів і партнерів у початковій версії.

Удосконалення включають

  • Відмовостійкість на рівні сайту при використанні vSAN Express Storage Architecture (ESA)
  • Дезагреговане сховище в VMware Cloud Foundation 5.2
  • Підвищена масштабованість за допомогою файлових служб vSAN в vSAN ESA
  • Нове - VMware vSAN Data Protection для кращого захисту та відновлення віртуальних машин
  • Покращена аналітика для розширення інформації про стан пристроїв
  • Продуктивність сховища на рівні кластера та усунення несправностей RDMA
  • Покращена видимість дезагрегованих кластерів на базі систем зберігання даних

Випуск vSAN 8.0 Update 3 має три основні напрямки: гнучкі топології, гнучкий захист даних та покращене управління. Завдяки численним опціям, доступним для vSAN, клієнти можуть вибрати рішення, яке найкраще відповідає їхнім конкретним потребам, особливо при використанні з VMware Cloud Foundation (VCF). У VCF 5.2 ми додали підтримку дезагрегованого сховища в якості основного сховища і збільшили масштаб служб vSAN File на 150%.

Одне з найцікавіших удосконалень в vSAN 8 U3 - це новий захист даних vSAN, заснований на vSAN ESA. Захист даних має першорядне значення для всіх організацій, особливо в тому, що стосується програм-вимагачів. Можливість швидкого та безпечного відновлення даних стала критично важливою для клієнтів для захисту своїх даних. vSAN Data Protection інтегрується з VMware Live Cyber Recovery, надаючи клієнтам додатковий хмарний захист від програм-вимагачів.

За допомогою vSAN компанія VMware прагне надати клієнтам розширені можливості управління, які включають в себе цінну інформацію про продуктивність і стан віртуальних машин, а також самої vSAN. Деякі з удосконалень у цьому випуску включають додаткову інформацію про стан на рівні пристроїв, покращене відстеження та оповіщення про пристрої NVMe, а також усунення несправностей продуктивності сховища на рівні кластера.

Розширені кластери vSAN ESA для VCF 5.2
Використання архітектури vSAN Express Storage Architecture (ESA) в топології розтягнутого кластера забезпечує нові рівні продуктивності та ефективності. VCF 5.2, який використовує vSAN 8 U3 для сучасного зберігання даних, тепер підтримує vSAN ESA в топології розтягнутого кластера. Тепер клієнти можуть налаштовувати домени робочих навантажень, які забезпечують відмовостійкість на рівні сайту. Але підтримка відмовостійкості на рівні сайту не відображає всіх переваг цієї нової можливості. Робочі навантаження VCF можна зберігати з набагато вищим рівнем відмовостійкості, споживаючи при цьому менше місця і зменшуючи обсяг даних, що пересилаються через міжсайтовий канал зв'язку.

Дезагреговане сховище для VCF 5.2
На додаток до підвищеної відмовостійкості на рівні сайту, vSAN 8 U3 також забезпечує підтримку кластерів, що використовують тільки сховище, в якості основного сховища в VCF 5.2. Клієнти VCF тепер можуть використовувати дезагреговане сховище vSAN як основне, централізоване рішення для спільного зберігання для всіх своїх робочих навантажень VCF. А оскільки ліцензія VCF включає в себе права на ємність vSAN, це може бути єдиним сховищем, яке потрібно клієнтам!

Підвищена масштабованість за допомогою файлових служб vSAN у vSAN ESA
vSAN ESA в vSphere 8 U3 збільшила масштабованість і тепер підтримує до 250 файлових ресурсів на кластер. Незалежно від того, чи використовуєте ви файлові служби vSAN для спільного використання файлів відділів, спільної роботи над проектами або складної архітектури мікросервісів з використанням постійних томів, підвищена масштабованість допоможе вам реалізувати ці можливості з можливістю подальшого зростання.

Захист даних у vSAN
З анонсом vSAN 8 U3 ми представляємо VMware vSAN Data Protection. vSAN Data Protection - це кращий спосіб захисту та відновлення віртуальних машин. Працюючи на базі VMware vSAN ESA, він пропонує клієнтам можливість легко налаштовувати та використовувати інтегровані високопродуктивні знімки кількома способами. Переносимість знімків, характерна для vSAN, безсумнівно, підвищує безпеку та ефективність вашого центру обробки даних.

Інтуїтивно зрозуміле керування та моніторинг
Переваги vSAN Data Protection не обмежуються підвищеним захистом і простими робочими процесами; клієнти також отримують вигоду від поліпшеного управління і моніторингу. Інформацію про знімки можна знайти у всьому інтерфейсі користувача, будь то на рівні кластера, віртуальної машини або навіть групи захисту. Інформація про знімки, наприклад, кількість створених знімків і споживання ресурсу цими знімками, буде представлена в зручному для розуміння вигляді.

Покращена інформація про стан пристрою

У vSAN 8 U3 ми представили нові способи збору критично важливих даних телеметрії пристроїв зберігання даних від вашого улюбленого постачальника серверів, щоб проблемні стани обладнання можна було вирішувати заздалегідь. Функція проактивного керування обладнанням - це новий спосіб для постачальників серверів інтегрувати дані телеметрії своїх пристроїв зберігання даних, щоб vSAN могла збирати та виявляти проблеми, а також надавати їх адміністраторам у зручному для них вигляді.

Продуктивність сховища на рівні кластера
З моменту свого дебюту в vSAN 7 U3 аналізатор відмов вводу/виводу vSAN VM I/O Trip Analyzer став популярним і корисним інструментом для наших клієнтів, які прагнуть виявити потенційне джерело вузьких місць у продуктивності робочих навантажень віртуальних машин. У vSAN 8 U3 ми вдосконалили цю функцію, додавши можливість проводити аналіз продуктивності до 8 віртуальних машин одночасно, а також швидко запускати аналіз. Можливості vSAN I/O Trip Analyzer є прямим результатом того, що vSAN є повністю інтегрованим компонентом гіпервізора, а це дає безпрецедентні переваги не тільки в продуктивності та ефективності, але й у видимості та аналітиці ваших робочих навантажень.

Cluster-Level Storage Performance

Покращене усунення несправностей RDMA
vSAN 8 U3 забезпечує покращене усунення несправностей для vSAN з використанням підключення RDMA, покращуючи відстеження та моніторинг мереж на основі RDMA для оптимальної продуктивності. Наші висновки про стан тепер виконують перевірку в режимі реального часу зі списком сумісності обладнання vSAN (HCL), гарантуючи, що пристрої сертифіковані для використання з vSAN з використанням RDMA. Він також перевіряє драйвер і мікропрограму мережевої карти на відповідність вимогам vSAN, і якщо щось не пройде перевірку, воно буде представлено на інформаційній панелі оцінки стану кластера vSAN в пріоритетному порядку, щоб забезпечити першочергове усунення найбільш важливих недоліків. Це покращення допоможе новим та існуючим кластерам, що використовують vSAN через RDMA.

Покращена видимість для кластерів, що працюють лише зі сховищем
VCF Operations з VCF 5.2 пропонує нову візуалізацію кластерів зі сховищами в інтерфейсі користувача. Кластери зі сховищем тепер розглядаються як першокласні громадяни в VCF Operations, де ви можете легко відстежувати використання ресурсів і стан здоров'я кластерів зі сховищем. Подібно до агрегованих кластерів vSAN HCI, користувачі зможуть відстежувати і прогнозувати потреби в ємності для своїх середовищ. Однією з сильних сторін VCF Operations є цілісне уявлення про весь ваш центр обробки даних, і з цією останньою версією ви зможете легко побачити взаємозв'язки між кластером, що працює тільки зі сховищем, і кластерами vSphere, яким він надає ресурси для зберігання даних.

Для отримання більш детальної інформації про сервери Dell, ви можете ознайомитися на нашому сайті SERVER SOLUTIONS,  щоб дізнатися вартість сервера перейдіть за посиланням Конфигуратор Сервера DELL. 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.