Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Охоплення змін із VMware vSphere Foundation Server Solutions

Охоплення змін із VMware vSphere Foundation

VMware vSphere Foundation — це нова пропозиція, розроблена для оптимізації вашого центру обробки даних, і це корпоративна платформа для робочих навантажень, яка підвищує операційну ефективність, підвищує продуктивність робочого навантаження та прискорює впровадження інновацій для організацій будь-якого розміру. Він забезпечує прогнозне та проактивне керування операціями, спеціально створене для забезпечення найкращої продуктивності, доступності та ефективності вашої інфраструктури та програм. Він може підвищити продуктивність і запобігти збоям у ІТ-середовищі завдяки інтелектуальним операціям від додатків до сховища, що забезпечує спрощену доступність і повну видимість в одному місці.

VMware vSphere Foundation Server Solutions

Пропозиції VMware vSphere Foundation:

  • 20% скорочення витрат на апаратне забезпечення завдяки оптимізації та управлінню потужностями1
  • 50% скорочення середнього часу усунення несправностей і швидке їх усунення1
  • 93% скорочення незапланованих простоїв завдяки інтелектуальній аналітиці1
  • Інтегрована платформа самообслуговування для контейнерів і віртуальних машин із вбудованим Kubernetes

Клієнти, які бажають придбати vSphere Enterprise Plus або vCloud Suite Standard, можуть заощадити до 50% витрат завдяки 3-річній підписці на VMware vSphere Foundation. Крім того, вони матимуть змогу впоратися з масштабуванням, сучасними робочими навантаженнями та завданнями підвищення ефективності за допомогою найкращих у своєму класі рішень, включених до пакету без додаткової плати.

VMware vSphere Foundation - це нова інтегрована пропозиція від VMware. Однак, щоб допомогти зрозуміти структуру рішення, у наступному огляді йдеться про застарілі компоненти, які були використані для його створення:

vSphere Enterprise Plus
- vSphere ESXi
- Tanzu Kubernetes Grid

vCenter Standard
Aria Suite Standard
- Aria Operations
- Aria Operations для журналів
- Життєвий цикл Aria Suite

vSAN Enterprise (100 Гігабайт на ядро процесора на хост)
Підтримка виробництва
На базі vSphere Foundation можна розгортати різноманітні додаткові компоненти для конкретних сценаріїв використання, як показано нижче:

  • VMware Cloud Disaster Recovery
  • VMware Ransomware Recovery
  • VMware Site Recovery
  • vSAN Enterprise (розширення)
  • VMware Load Balancer (NSX Advanced Load Balancer)
  • Tanzu Mission Control

Основні висновки
Нагадаємо, що vSphere Foundation - це рішення, яке дозволяє робити більше за менші кошти. VMware vSphere Foundation є найкращим рішенням для продовження використання провідного в галузі інфраструктурного рішення, а також надає значну кількість нових можливостей, які допоможуть вам вирішити проблеми, з якими ви зіткнетеся протягом наступних кількох років.

Сайзинг сервера можна зробити також в Конфігуратор Серверів Dell Poweredge R750, R760, R750xs, R760xs, R650, R660, R650xs, R660xs на сайті ServerSolutions.com.ua

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.