Лідери продажів серверів DELL в Україні.

Швидкий пошуковий фільтр серверів DELL

Intel оновлює лінійку Xeon E-24xx. Server Solutions

Intel оновлює лінійку Xeon E-24xx.

Intel оновлює лінійку Xeon E-24xx. Server Solutions

 Нової лінійки односокетних серверних Dell Poweredge R360 та Dell Poweredge T360 з процесорів є Intel Xeon E-24xx. Поцесори  використовує роз’єм LGA 1700 – той, що з’явився два покоління Intel Core тому. Процесори виготовляються по техпроцесу Intel 7 (10нм), мають від 4 до 8 ядер, контролер пам’яті DDR5 з двома каналами, по два модуля DDR5-4800 UDIMM ECC на канал, загалом чотири планки пам’яті загальною ємністю до 128 ГБ. Процесори підтримують 16 ліній PCIe Gen 5 та 4 лінії PCIe Gen 4. Чіпсет додає ліній PCIe, порти USB та SATA. В лінійці Xeon E-24xx вісім номіналів. Всі вони, крім наймолодшого, підтримують Hyper-Threading, забезпечуючи два потоки на ядро. Базова частота ядер - від 2,6 до 3,5 ГГц, Turbo Boost може підштовхнути тактову частоту ядра до 4,5 - 5,6 ГГц.

Intel оновлює лінійку Xeon E-24xx. Server Solutions

Порівняльна таблиця покалінь процесор Xeon E упродовж трьох останніх поколінь

Intel оновлює лінійку Xeon E-24xx.2 Server Solutions

Тактова частота

З точки зору балансу ціни та продуктивності на ядро Xeon E-24xx привабливіші від процесорів Xeon SP 4th Gen - тому що їх тактові частоти значно вищі. Типові додатки молодших серверів більш чутливі до тактової частоти, ніж до об’єму пам’яті або пропускної здатності пам’яті та вводу/виводу. До того ж, одопроцесорні платформи-супутники Xeon E набагато дешевші будь-яких платформ під Xeon SP. Добре, якщо власнику сервера вистачає восьми фізичних ядер.

Базова частота ядер процесорів покоління Xeon E-22xx досягала 4,0 ГГц, Xeon E-23xx – 3.7Ггц. У Xeon E-24xx - максимум 3.5Ггц. Все нижче і нижче. Звичайно, не можна порівнювати процесори за окремо взятим параметром, тим більш, різних архітектур, але фізику не обдуриш. Висока тактова частота безпосередньо впливає на продуктивність однопотокових додатків: облікових програм, веб-сервісів, серверів баз даних, проектування, програм моніторингу мережі та ін. Навпаки, переваг DDR5 та PCIe Gen5 користувачі серверів початкового рівня, скоріше за все, не відчують.

 

Як ми можемо допомогти?

Компанія Server Solutions займається продажем серверів Dell PowerEdge R760 та Dell PowerEdge R760xs по всій Україні, серед наших клієнтів малий, середній і великий бізнес. Якщо вам або вашому підприємству потрібна консультація і купівля якісного серверного обладнання, то вам слід звернутися до нас.

 

 

Залишити коментар

Будь ласка, зверніть увагу, коментарі повинні бути затверджені перед публікацією.